KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13384667
nr 1338 4667
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, "Stenar i vatten". Signerad, daterad -82. Olja på pannå, 36x40 cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:16:27
27/7 15:31:05